Napsali jste nám

Jandová Irena

Oddělení následné intenzivní péče - NIP

03.10.2018 -

Dobrý den paní Vančová,

 

v pondělí jsem Vás nezastihla, a alespoň touto cestou Vám moc děkuji za zajištění převozu Petra na Vaše oddělení, a hlavně do Vaší péče.

Rozdíl v přístupu, jednání a léčbě byl opravdu markantní.

Oceňuji Vaší práci, která je posláním, jinak by Vaše oddělení nebylo na takové úrovni, na jaké je.

Děkuji Vám za Petrovu péči, jednání, sílu a naději.

Mé poděkování patří i Vašemu personálu, sestrám a bratrům, kteří vždy jednali rovně, mile a lidsky.

 

Ať se Vám stále daří. 

S pozdravem

Irena Jandová

Pícková Monika

Interní oddělení

30.08.2018 - Vážený pane řediteli,
Touto cestou bych velmi chtěla pochválit a poděkovat pani doktorce Marině z interního oddělení. Odvádí úžasnou práci. Perfektně se postarala o mou babičku a dostala ji z nejhoršího. Její přístup je profesionální milý ale především lidský. Je to úžasná lékařka a žena.
Prosím predejte ji moje poděkování. Děkuji celé vaší nemocnici. S pozdravem Monika Pícková

Jelínková T.

Oddělení následné intenzivní péče - NIP

29.08.2018 -    Vážený pane primáři.
Dovolte mi touto cestou poděkovat celému Vašemu oddělení Následní intenzivní péče (NIP1 a NIP2) za péči o mého manžela Josefa Jelínka, který byl přivezen ve velmi vážném stavu na Vaše Oddělení po komplikované operaci slinivky břišní z oddělení ARO Děčínské nemocnice.
 
  V první řadě hluboké poděkovaní patří týmu lékařů:  MUDr. Vlastě Vančové, MUDr. Miroslavě Stádníkové, MUDr. Janě Šutákové, MUDr. Olexandru Tsokovi. Jejích vysoce profesionální péče, odbornost, trpělivost, lidský přístup společně s práci a úsilím pracovníků ostatních diagnostických oddělení Vaši nemocnice zajistili stav postupného uzdravování manžela.
 
Vřelý dík patří zdravotním sestřičkám/bratrům, sanitářům, sanitářkám, rehabilitačním sestřičkám, uklízečkám, pracovníkům kuchyně, kteří poskytují každodenní velice těžkou, piplavou péčí s vysokou profesionalitou, úsměvem na tváři, neuvěřitelným lidským přístupem. Bohužel mohu uvést jenom několik jmen lidi z prvního týmu NIP 1 (znám je nejdéle), pracují s neskutečnou nápomocností, pomáhají jeden druhému. Zdravotní sestry/bratr Jan, Stefanie, Šárka, Renata, Hana, Sa&sca ron;a, V eronika. Sanitáři/ky Richard, Eliška, Valerie, Pavlina, Jana, Marcela (NIP 2). Uklízečky Ivona, Jiřina.  
 Obzvlášť chci ohodnotit práci starší generaci: paní Elišky, Marcely, pana Richarda. Nehledě na věk (a tato práce přináší velké zdravotní komplikace zad, působí na psychiku), věnuji se pacientům s neskutečnou trpělivosti a láskou, dokážou ukočírovat netrpělivost mladých (velice schopných) kolegů. Jsou základem každodenní piplavé péči o pacienty. Dělají svoji práci srdíčkem, Jsou skutečným vzorem pro mladou generaci. 
 
  Bohužel zatím nemohu uvést jména sestřiček a sanitářů z NIP 2 a rehabilitačních sestřiček, Manžel je na NIP 2  pouze jeden týden a já jména děvčat ještě neznám. Odvádějí úžasnou práci s neskutečnou profesionalitou.
 
  Děkuji Vám, pane primáři že skvělé vedení oddělení.
 
  S hlubokou úctou Jelínková T. 

Zdeňková Alena

Rehabilitační oddělení

22.08.2018 - Vážený pane řediteli,
 
v době od 30.7.2018 do 10.8.2018 jsem byla hospitalizována na oddělení Rehabilitace vaší nemocnice.
Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu - počínaje paní primářkou Eliškou Šmejcovou, zdravotními sestrami, fyzioterapeutkami, fizioterapeutem, ergoterapeutkami a konče dámami, které měly na starosti úklid.
Profesionalita a zároveň lidský přístup byl pro mne dalším neméně důležitým rehabilitačním článkem léčby.
 
Buďte tak laskav a poděkujte za mne Vy celému kolektivu.
 
Alena Zdeňková

Zach Lubomír

Rehabilitační oddělení

08.08.2018 - Vážená paní primářko,
chtěl bych Vám osobně poděkovat za péči a lékařský i lidský přístup s tou nejvyšší erudicí. Byl jsem na vaše oddělení přivezen z ortopedie v Karlových Varech po TEP pravé kyčle. Péče na vašem oddělení nese známku té nejvyšší kvality. Stejně vysoký standard má práce MUDr. Přiklopilové a v mém případě ještě práce fyzioterapeutky paní Myslíkové i práce sester na elektroléčbě.Také přístup sester a personálu rehabilitace byl skvělý. Ještě jednou moc děkuji. S úctou Lubomír Zach

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 

Renata - pacientka na domácí umělé plicní ventilaci

16.10.2018 - Příběh paní Renaty - pacientky Centra domácí umělé plicní ventilace má pokračování. Z Nemocnice Ostrov z oddělení Odlehčovací ventilační péče byla přemístěna do nově...

Nemocnice Ostrov přeje hezký svátek všem lékařkám a lékařům....

01.10.2018 - Mezinárodní den lékařů je oslavován na celém světě vždy 1. října na počest všem lékařům zachraňujícím životy mnoha lidí po celém světě. Jedná se o obdivuhodné a náročné...

Archiv novinek

U Nemocnice 1161

363 01 Ostrov

IČO: 47714913

skupinové DIČ: CZ699004572 

Copyright © 2018 NEMOS NET